Aylık arşivler: Ağustos 2018

Hasarsız Eşya Taşıma Nasıl Yapılır

Hasarsız Eşya Taşıma Nasıl YapılırSivas Şarkışla evden eve nakliyat firması olarak nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Bu işin tüm inceliklerini biliyoruz. Uzman ekibimizle sorunsuz hizmet vermeye devam ediyoruz. Ev taşıma işinin profesyonel bir ekip işi olduğunun farkındayız. Bu yüzden hizmet kalitemizden ödün vermeden çalışmaya devam ediyoruz.

Hasarsız ev taşıma işini Sivas ilinde çok nadir firmalar başarmaktadır. <strong>Taşınma</strong> sırasında mutlaka küçük ufak tefek kazalar oluyor. Önemli olan kazanın yaşanmaması değil kazadan sonra müşteriye karşı alınan tavırdır. Birçok firma müşterinin zararını karşılamak yerine olayın basit bir kaza olduğunu söyleyerek zararı karşılamama yolunu tercih etmektedir. Hatta bazı firmalar kazanın ambalajlama hatasından olduğunu söyleyerek suçu müşterinin üstüne atmaktadır.

Şarkışla nakliyat firması olarak kaza bela durumlarında tüm eşyalarınızı kaza öncesi sigortalayıp güvenli taşımacılık yapıyoruz. Ekibimiz eşyalarınızı son derece titiz bir biçimde hasarsız taşımaya çalışıyor. Olası bir kaza durumları için sigorta ekibimiz devreye girerek tüm zararlarınızı son kuruşuna kadar karşılamaktadır.

Ambalaj ekibimiz eşyalarınızı özenerek ambalajlar. Amaç eşyaların zarar görmeden hijyenik bir şekilde taşınmasıdır. Taşıma işini yapan ekibimiz uzun yıllardır bu işi yapan deneyimli ve tecrübeli bir ekiptir. Hangi eşyanın nasıl taşınacağını, taşıma konusunda nelere dikkat edileceği gibi hususlarda bilgi sahibi ekibimiz sorunsuz hizmet vermeye devam ediyor.

Sivas ilinden ve ilçelerinden Türkiye’nin tüm bölgelerine güvenli ve sigortalı taşıma yapmak istiyorsanız firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Keçiören Nakliyat

Keçiören NakliyatKeçiören Evden Eve Nakliyat firması olarak Ankara’nın Keçiören bölgesi başta olmak üzere bütün semtlerinde aktif nakliyat hizmeti vermekteyiz.  Nakliyat konusunda asansörlü ve sigortalı taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Taşıma işinin ne kadar ciddi bir iş olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden çok sağlam bir ekip kurduk. Nakliyat hizmetlerini sorunsuz yapan ekibimiz alanında uzman ve deneyimli kişilerdir.

Keçiören Evden Eve Nakliyat firması olarak çok disiplinli bir çalışma stilimiz var. Ekspertiz ekibimiz eşya ve fiyat analizi yaparken ambalajlama ekibi eşyalarınızın temiz ve hijyenik bir şekilde taşınması için ambalajlama işini yapmaktadır. Taşıma ekibimiz asansör sistemi ile eşyalarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde taşıyor. Sigorta şirketimiz zarar gören eşyalarınızın bedelini tarafınıza ödüyor. Kurulum ve montaj ekibi eşyalarınızı usulüne uygun biçimde söküp taşınacak noktaya uygun biçimde taşıyor.

Keçiören Evden Eve Nakliyat firması olarak müşteri memnuniyet odaklı çalışıyoruz. Bütün işlerimiz planlı ve programlıdır. Size verdiğimiz iş takvimine uygun biçimde söz verdiğimiz gün ve zaman aralığında eşyalarınızı taşıyoruz. Taşıma konusunda uzman ekibimiz fiyat konusunda da sizi üzmemektedir. Çalışan ve ekipmanları bünyesinde toplayan firmamız size en uygun fiyatı sunar.