Keçiören Nakliyat

Keçiören NakliyatKeçiören Evden Eve Nakliyat firması olarak Ankara’nın Keçiören bölgesi başta olmak üzere bütün semtlerinde aktif nakliyat hizmeti vermekteyiz.  Nakliyat konusunda asansörlü ve sigortalı taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Taşıma işinin ne kadar ciddi bir iş olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden çok sağlam bir ekip kurduk. Nakliyat hizmetlerini sorunsuz yapan ekibimiz alanında uzman ve deneyimli kişilerdir.

Keçiören Evden Eve Nakliyat firması olarak çok disiplinli bir çalışma stilimiz var. Ekspertiz ekibimiz eşya ve fiyat analizi yaparken ambalajlama ekibi eşyalarınızın temiz ve hijyenik bir şekilde taşınması için ambalajlama işini yapmaktadır. Taşıma ekibimiz asansör sistemi ile eşyalarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde taşıyor. Sigorta şirketimiz zarar gören eşyalarınızın bedelini tarafınıza ödüyor. Kurulum ve montaj ekibi eşyalarınızı usulüne uygun biçimde söküp taşınacak noktaya uygun biçimde taşıyor.

Keçiören Evden Eve Nakliyat firması olarak müşteri memnuniyet odaklı çalışıyoruz. Bütün işlerimiz planlı ve programlıdır. Size verdiğimiz iş takvimine uygun biçimde söz verdiğimiz gün ve zaman aralığında eşyalarınızı taşıyoruz. Taşıma konusunda uzman ekibimiz fiyat konusunda da sizi üzmemektedir. Çalışan ve ekipmanları bünyesinde toplayan firmamız size en uygun fiyatı sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir